Dziś jest r.
O mnie

Witam, nazywam się Piotr Midura, być może znany bardziej jako Misiu_PM. Swoje zbieranie podkładek zacząłem jako nastolatek, niestety z różnych przyczyn przerwałem. Kolekcja sobie leżała w pudle dopóki w pracy nie spotkałem ludzi, którzy mnie uświadomili jak wielki jest zasięg tegestologii w Polsce.

Na pierwszą giełdę pojechałem w 2006r. do Żywca i jak wielu początkujących zostałem przytłoczony ilością osób z podobnymi do moich zainteresowaniami. Od tamtej pamiętnej dla mnie giełdy pomalutku powiększam swoją kolekcję z różnym skutkiem.

W tym roku (2010) rażony impulsem zainteresowałem się podkładkami z wizerunkami kobiet oraz mam zamiar posiadać po jednej podstawce z każdego kraju na świecie, gdzie można je zdobyć.

Należałem do Śląskiego Klubu Birofilów praktycznie od początku jego istnienia do końca 2014, dla zainteresowanych mogę podać przyczynę odejścia. Giełdy, na których staram się być, organizowane są w miastach: Kraków, Tychy, Zawiercie i Żywiec. Podczas jednej z giełd w Żywcu zrobiono zdjęcie, na którym się znalazłem, a następnie umieszczono je na Wikipedii :) pl.wikipedia.org/wiki/Giełda_birofiliów

Od momentu powstania rewolucji w katalogowaniu podstawek biorę w niej aktywny udział. Naszą wspólną pracę nad katalogiem polskich podstawek 2.0 można zobaczyć na stronie: www.katalogpodstawek.pl. Serdecznie zapraszam do zapozniania się z efektami naszej pracy.Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!   Copyright 2010 - 2024 © Joanna i Piotr Midura
  Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja:
Aktualizacja: 18.06.2024