Dziś jest r.
Strona główna

Witam wszystkich na stronie poświęconej mojej pasji, czyli kolekcjonowaniu podstawek od piwa. Zapraszam do przeglądania galerii. Można tam znaleźć 3921 skatalogowanych wzorów polskich podstawek z 305 polskich browarów w tym 240 wydanych przed 1945 rokiem na terenie obecnego terytorium Polski. Oprócz wyżej wspomnianych podstawek, będących podstawą mojego zbioru na stronie znajduje się także 209 odmian skatalogowanych wzorów podstawek oraz 138 ciekawostek.

Na stronie umieściłem również 186 skatalogowanych podstawek z 63 polskich browarów kontraktowych oraz ich 14 odmian, a także 62 ciekawostki oraz 292 tzw. "giełdowek" czyli podstawki wydane z okazji giełd kolekcjonerskich, nie zawsze browarnianych lub katalogowanych.

Dodatkowo umieściłem podstawki z polskich browarów domowych, polskich lokalów i koncernów piwowarskich z polskojęzycznymi tekstami. Na stronie można zobaczyć także 1386 motywów kobiety na podstawkach oraz podstawki z 153 państw świata.

Podstawki są oznaczone wg nowego katalogu podstawek, który można znaleźć na stronie: www.katalogpodstawek.pl. Jeśli znajdziecie jakieś błędy lub coś co nie działa proszę o informację postaram się to szybko naprawić. Przy większości podstawek znajduje się kod podstawki wg katalogu Radka Kwietnia.


Serdecznie zapraszam


Ostatnio dodane:Ciekawsze wzory:
Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!   Copyright 2010 - 2022 © Joanna i Piotr Midura
  Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja:
Aktualizacja: 24.05.2022