Dziś jest r.
Strona główna

Witam wszystkich na stronie poświęconej mojej pasji, czyli kolekcjonowaniu podstawek od piwa. Zapraszam do przeglądania galerii. Można tam znaleźć 4158 skatalogowanych wzorów polskich podstawek z 326 polskich browarów w tym 252 wydane przed 1945 rokiem na terenie obecnego terytorium Polski. Oprócz wyżej wspomnianych podstawek, będących podstawą mojego zbioru na stronie znajdują się także 243 odmiany skatalogowanych wzorów podstawek oraz 152 ciekawostki.

Na stronie umieściłem również 223 skatalogowanych podstawek z 72 polskich browarów kontraktowych oraz ich 15 odmian, a także 71 ciekawostek oraz 330 tzw. "giełdowek" czyli podstawki wydane z okazji giełd kolekcjonerskich, nie zawsze browarnianych lub katalogowanych.

Dodatkowo umieściłem podstawki z polskich browarów domowych, polskich lokalów i koncernów piwowarskich z polskojęzycznymi tekstami. Na stronie można zobaczyć także 1545 motywów kobiety na podstawkach oraz podstawki z 166 państw świata.

Podstawki są oznaczone wg nowego katalogu podstawek, który można znaleźć na stronie: www.katalogpodstawek.pl. Jeśli znajdziecie jakieś błędy lub coś co nie działa proszę o informację postaram się to szybko naprawić. Przy większości podstawek znajduje się kod podstawki wg katalogu Radka Kwietnia.


Serdecznie zapraszam


Ostatnio dodane:Ciekawsze wzory:
Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!   Copyright 2010 - 2023 © Joanna i Piotr Midura
  Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja:
Aktualizacja: 12.11.2023